Zabezpečení tisku

YSoft SafeQ je platforma workflow řešení navržená pro snížení nákladů na tiskové služby, zvýšení produktivity a posílení zabezpečení dokumentů.

Díky tomu, že můžete sledovat a účtovat každý tisk, naskenovaný dokument nebo každou kopii, máte k dispozici data potřebná k tomu, abyste porozuměli aktuálním nákladům a chování v tiskovém prostředí. Tyto nástroje vám pomohou vytvořit a vynutit zásady tisku, které povedou ke snížení nákladů.

Zabezpečené ověření snižuje nebezpečí spojená s dokumenty zapomenutými ve výstupních zásobnících nebo s vyzvednutím úlohy neoprávněnou osobou. Bezpečná a přesná digitalizace dokumentů a automatizované doručování dokumentů do předepsaných míst určení zvyšuje produktivitu zaměstnanců.

Monitorování vašeho tiskového prostředí pomocí YSoft SafeQ je snadné. Komplexní reporty a centralizovaný hlavní panel založený na webovém prohlížeči zjednodušuje správu tiskového a workflow systému.

SafeQ Enterprise Suite

YSoft SafeQ Enterprise Suite kombinuje centralizovanou podnikovou správu tisku s pokročilým dokumentovým workflow do jediného řešení maximalizujícího produktivitu, snižujícího náklady a zvyšujícího bezpečnost dokumentů.

SafeQ Print Management Suite

YSoft SafeQ Print Management Suite nabízí organizacím centralizované řešení správy podnikového tisku, které bylo navrženo s cílem snižovat náklady na tiskové služby, zvýšit bezpečnost i produktivitu workflow prostřednictvím sady nástrojů pro skenování dokumentů.

SafeQ Print Management Suite LD

YSoft SafeQ Print Management Suite LD (Limited Devices) nabízí veškeré výhody centralizované správy dokumentů a základní funkce workflow pro vybraná multifunkční zařízení – především zařízení formátu A4 – v jedné cenově dostupné sadě. S funkcemi jako Print Roaming a zabezpečený tisk zvyšuje sada LD hodnotu těchto zařízení i návratnost investic.

SafeQ Workflow Suite

YSoft SafeQ Workflow Suite zjednodušuje skenovací a dokumentová workflow. Kombinuje základní funkce YSoft SafeQ s pokročilými funkcemi pro digitalizaci dokumentů, takže organizace mohou pracovat chytřeji a maximalizovat produktivitu, a současně využívat digitálních workflow umožňujících konzistentní a přesné pořizování dat. Sada zahrnuje základní moduly YSoft SafeQ pro bezpečný přístup k procesům digitalizace dokumentů a posílené zabezpečení dokumentů ve workflow.

Potřebujete poradit?

Po - Pá: 08:00 - 16:00

    Napište nám