+420 603 426 177 info@developmost.cz
Vyberte stránku

Ochrana dat

Safetica je DLP (Data Loss Prevention) řešení na ochranu citlivých dat, jako jsou databáze zákazníků nebo konstrukční výkresy. Nasadí se v řádu hodin a dokáže zabránit, aby důležité dokumenty opustily vaši firmu. Navíc umožní provést bezpečnostní audit, takže zjistíte, co se děje uvnitř vaší organizace.

Safetica pozná, kdo s jakým dokumentem pracuje, a podle nastavených pravidel zablokuje zakázanou činnost, informuje administrátora, anebo poučí zaměstnance o bezpečnostní směrnici. Pokud dokument opouští firmu (například na USB flash disku), Safetica vynutí zašifrování tohoto dokumentu. Takže nikdo nepovolaný se k citlivému obsahu nedostane. A to ani v případě ztráty nebo krádeže.

Safetica Auditor

Safetica Auditor zaznamenává aktivity na počítačích zaměstnanců a bezpečně je ukládá na server. Vy se pak můžete kdykoliv podívat na záznamy, například ze svého mobilu. Safetica Auditor funguje i když zaměstnanci cestují s notebookem a nejsou připojeni na firemní síť. Safetica Auditor vám dá srozumitelné informace o tom, kde jsou bezpečnostní hrozby ještě před tím, než se vyplní.

Safetica DLP

Safetica DLP je nová generace DLP softwaru (Data Loss Prevention), která umožní snadnou identifikaci hrozeb pro vaše citlivá data. Nasazení je rychlé a okamžitě zabrání tomu, aby citlivá data opustila vaši organizaci.

Nasazení Safetica DLP nezdrží chod firmy a okamžitě získáte přehled o všech problémech. Safetica DLP srozumitelně informuje, jak jsou citlivé dokumenty chráněny. Se Safetica Data Loss Prevention chráníte i mobilní zařízení, jako jsou tablety a mobily. Takže se při ztrátě zařízení nemusíte bát, že by se citlivé dokumenty dostaly do nesprávných rukou.

Chci být in

Výborné, děkujeme za Váš zájem. Teď už Vám nic neunikne.

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

test

You have Successfully Subscribed!

Share This