Ochrana dat

Safetica je DLP (Data Loss Prevention) řešení na ochranu citlivých dat, jako jsou databáze zákazníků nebo konstrukční výkresy. Nasadí se v řádu hodin a dokáže zabránit, aby důležité dokumenty opustily vaši firmu. Navíc umožní provést bezpečnostní audit, takže zjistíte, co se děje uvnitř vaší organizace.

Safetica pozná, kdo s jakým dokumentem pracuje, a podle nastavených pravidel zablokuje zakázanou činnost, informuje administrátora, anebo poučí zaměstnance o bezpečnostní směrnici. Pokud dokument opouští firmu (například na USB flash disku), Safetica vynutí zašifrování tohoto dokumentu. Takže nikdo nepovolaný se k citlivému obsahu nedostane. A to ani v případě ztráty nebo krádeže.

Safetica Auditor

Safetica Auditor zaznamenává aktivity na počítačích zaměstnanců a bezpečně je ukládá na server. Vy se pak můžete kdykoliv podívat na záznamy, například ze svého mobilu. Safetica Auditor funguje i když zaměstnanci cestují s notebookem a nejsou připojeni na firemní síť. Safetica Auditor vám dá srozumitelné informace o tom, kde jsou bezpečnostní hrozby ještě před tím, než se vyplní.

Safetica DLP

Safetica DLP je nová generace DLP softwaru (Data Loss Prevention), která umožní snadnou identifikaci hrozeb pro vaše citlivá data. Nasazení je rychlé a okamžitě zabrání tomu, aby citlivá data opustila vaši organizaci.

Safetica Mobile

Jediným pohledem zkontrolujte všechna zařízení ve vaší společnosti a odhalte bezpečnostní rizika. Zjistíte jaký je stav zařízení, aktuálnost či zásahy OS, anebo které zařízení má přiřazen jaký uživatel. Nový mobil či tablet přidáte na 3 kliknutí.

Potřebujete poradit?

Po - Pá: 08:00 - 16:00

    Napište nám