IT služby

IT outsourcing

IT outsourcing v našem pojetí znamená komplexní správu a dohled nad celou počítačovou sítí a všemi dalšími prvky. Při vzniku problému tak nemusíte přemýšlet a hledat kontakty na dodavatele vlastněných elektronických zařízení, či softwarů. Máte nás, my za Vás vše obstaráme a vyřešíme. Náš záběr je opravdu široký a námi navrhovaná řešení jsou koncepční. S námi nebudete řešit problémy typu „proč ta tiskárna z jednoho počítače tiskne a z druhého ne“ atp.

Naše služby nejsou jen o pouhém servisu a opravě poruch, zahrnují navíc predikci možných problémů a návaznou elimininaci jejich neočekávaného vzniku. My nabízíme rozvoj Vaší společnosti v oblasti informačních technologiích. S tím souvisí i cílená optimalizace procesů či vzdělávání zaměstnanců za cílem efektivního využití času při práci s podnikovými systémy. Neustále jdeme s dobou a nejnovějšími trendy, které stále více usnadňují a zjednodušují práci a umožňují být každé organizaci ve svém oboru vždy o krok napřed před konkurencí.

Software

Dnešní doba již není jen o nákupu „cédéček“ se softwarem. V době cloudu je to trochu náročnější. My opět nabízíme něco nad rámec. K zakoupeným softwarům u nás poskytujeme poradenství a evidenci licencí. Evidujeme jak licenční čísla, tak i expirace samotných licencí. Vždy včas informujeme o expiraci dané licence. Rádi Vám zároveň pomáháme se složitými licenčními politikami daných výrobců softwaru a společně hledáme to nejvhodnější řešení pro Vaši organizaci.

Hardware

Našim partnerům pomáháme řešit nákup vhodné elektroniky (počítačů, switchů, routerů, serverů atp.). Veškerá řešení, která s partnery řešíme jdou v rámci koncepce IT infrastruktury dané organizace.

Potřebujete poradit?

Po - Pá: 08:00 - 16:00

    Napište nám