Digitalizace dokumentů

ABBYY Recognition Server

Jedná se o výkonné serverové OCR řešení pro automatickou digitalizaci dokumentů. Umožňuje efektivně převádět papírové a obrazové dokumenty do elektronických souborů, vhodných pro dlouhodobou digitální archivaci a fulltextové vyhledávání.

Software automaticky získává obrazy dokumentů ze skenerů, souborů, e-mailových serverů i z knihoven
Microsoft® SharePointu, optickým rozpoznáváním znaků vytváří text pro vyhledávání a nabízí také možnost přidat metadata. Výsledná data ukládá přímo do síťových složek nebo různých systémů pro ukládání a správu dokumentů, a to ve formátech prohledávatelných PDF, XML dat nebo souborů Microsoft Office.

ScanFlow

Použití multifunkčních zařízení DEVELOP s aplikací ScanFlow je ten nejjednodušší způsob, jak všem svým zaměstnancům zpřístupnit možnost převodu papírových dokumentů do Wordu nebo Excelu, aniž by museli použít jakoukoliv další aplikaci, nebo zvláštní, pro tyto účely určený přístroj. Již vytištěné dokumenty tak lze snadno upravovat bez nutnosti pracného přepisování, a to pomocí zařízení, které je v kanceláři denně používáno.

Při spojení produktů ScanFlow a ABBYY Recognition Server dosáhnete ještě lepších výsledků. Důvodem jsou například pokročilé skenovací workflow, možnost vytváření vlastních skenovacích složek (hotfolders) přímo na panelu zařízení DEVELOP, atp.

Potřebujete poradit?

Po - Pá: 08:00 - 16:00

    Napište nám