O nás

Kdo jsme, co děláme a jaké jsou naše hodnoty?

Nacházíme se v 21. století, doba plyne a svět se mění. Inovace přicházejí napříč odvětvími a jinak tomu není ani v oblasti našeho podnikání. Jsme firma DEVELOP MOST s.r.o. a od roku 1991 poskytujeme řešení, která usnadní, zrychlí a zkvalitní činnosti při tvorbě a práci s dokumenty. Hlavním polem našeho působení je pronájem a prodej multifunkčních tiskových zařízení. Stejně tak Vám ale dodáme takřka jakoukoli kancelářskou techniku. Spotřební materiál je samozřejmostí. Druhým pilířem našeho fungování je komplexní IT.

U svých klientů se běžně setkáváme s případy, kdy asistentky pendlují firmou se stohy papírů. Shání podpisy, čekají na schválení a dalšími různými způsoby se zdržují od práce jako takové. Přemýšleli jste někdy, kolik času stojí neustálé přesuny z kanceláře do kanceláře? A je to vůbec nutné? Inovativními prostředky umíme zlepšit a optimalizovat většinu administrativních procesů.

Ať je Vaší potřebou schopnost kvalitního a spolehlivého tisku, nebo naopak digitalizace dokumentů. Ať potřebujete novou výpočetní techniku, zrychlit počítačovou síť, ověřovat uživatele, lépe se zabezpečit, nebo třeba vybudovat kamerový systém, jsme tu pro Vás. Díky letitým zkušenostem, moderním technologiím a různým druhům umělé inteligence dokážeme splnit většinu potřeb v nejen kancelářském prostředí.

Rádi s Vámi provedeme analýzu a prokonzultujeme možná řešení či zlepšení.

Naše hodnoty
Poskytujeme ty nejkvalitnější služby, kterými nadchneme naše partnery.
Komunikujeme a vytváříme tak dlouhodobé a upřímné vztahy.
Vytváříme pozitivního týmového a rodinného ducha.
Snažíme se o růst a vzdělávání.
Aktivně přijímáme a iniciativně podporujeme změny a inovace.
Jsme efektivní při své činnosti.

Náš tým odborníků

Petra Kohoutová

Manažer Prodeje

petra.kohoutova@developmost.cz

+420 720 157 742

Jiří Znamenáček

Produktový specialista

jiri.znamenacek@developmost.cz

+420 604 282 127

Vladimíra Rejfková

Vedoucí kanceláře

vladimira.rejfkova@developmost.cz

+420 603 426 030

Eva Hálová

Asistentka

František Hodek

Servisní specialista

Jakub Koschull

Servisní technik

Petr Thiel

Servisní technik

Ondřej Civín

IT Administrátor

Jakub Duchoň

IT Administrátor

Jaroslav Vrabec

IT administrátor

Pravidelně podporujeme

sport, kulturu a zdravotnictví

V minulosti jsme připravili projekt Kouzelná pastelka. Vy, naši klienti, jste rozhodli, kterou oblast podpoříme. Vybrali jste oblast zdravotní, kde byla podpořena nadace profesora Pavla Koláře Pohyb bez pomoci. Nadace pomáhá pohybově indisponovaným lidem. Soustředí se především na pooperační rehabilitační činnost pacientů a zlepšování kvality jejich života.

Mimo jiné je nám ctí a potěšením vracet také něco přírodě. Ve spolupráci se Střední školou pro ochranu a obnovu životního prostředí jsme vysázeli spoustu nových stromečků. 3000 kopií na zařízeních dodaných společností Develop Most s.r.o. = 1 nový stromek. Myslet na přírodu je třeba.

Ku zdraví také sportem. Ten nás totiž baví. Dlouhodobě podporujeme Černé anděly, mostecké házenkářky, které se rok co rok stávají českými mistryněmi. Most vládne české klubové házené a úspěch našich hráček nás těší a motivuje snažit se být stejně tak nejlepšími ve svém oboru.

Potřebujete poradit?

Po - Pá: 08:00 - 16:00

    Napište nám