i-dny

05.-06. října 2021 08:00- 16:00 | Areál Benedikt, Rekreační 1045 - Most 

 

Dovolujeme si Vás pozvat na každoroční i-dny, které nově bude pořádat DEVELOP Most se svojí sesterskou společností MyCom Solutions.

Víte, co obnáší kvalitní správa a zabezpečení digitálního prostředí? Jak ransomware útočí a jak se proti němu bránit? Zaměříme se na nutnost péče o koncové stanice a představíme scénáře ochrany před úmyslným narušením dat a chybami zaměstnanců.

Nebudou chybět ani tradiční tiskové produkty rozšířené o tiskárny na potisk RFID a ID kartiček. Zajímavé ukázky a informace zde najdou také nadšenci 3D tisku.

A jako pomyslná třešnička na dortu je technologie virtuální reality, která Vás přenese do simulovaného prostředí zaměřeného na vzdělávání, konference a průmysl. Naleznete nové možnosti v oblasti proveditelnosti Vašich aktivit a cílů, které by v podmínkách běžné reality nebyly rozumně dosažitelné.

Svou účast, prosíme, potvrďte na info@developmost.cz do 30.09.2021.

 

Na jaké společnosti se můžete těšit? 

Develop Most – Od roku 1991 poskytuje Develop Most řešení, která usnadní, zrychlí a zkvalitní činnosti při tvorbě a práci s dokumenty. Hlavním polem působení je pronájem a prodej multifunkčních tiskových zařízení. Stejně tak společnost dokáže dodat jakoukoli kancelářskou techniku včetně spotřebního materiálu. Letos na i-Dnech představí novou řadu ineo+ 250i, +257i a +3350i.

MyCom – Mezi hlavní pilíře služeb patří kybernetická bezpečnost, IT outsourcing, cloudové služby a v neposlední řadě hardware a software. Všechny služby jsou velmi provázané, ale v MyCom dokážou navnímat potřeby zákazníka, navrhnout komplexní řešení včetně samotné realizace. Zákazník se tak nemusí bát kybernetických hrozeb, protože jeho firma bude zabezpečená a on se tak může plně věnovat svému byznysu. Můžete se těšit na představení komplexní služby IT outsourcingu včetně ukázek reportingu, školení kybernetické bezpečnosti a správy.

Institut průmyslového managementu, spol. s.r.o. - Zabývá se vývojem a prodejem vlastního SW nástroje EISOD X, určeného pro komplexní a efektivní řízení organizací s důrazem na zvyšování kvality výrobků a služeb, správu a zabezpečení citlivého obsahu společnosti a podporu interních procesů. Na kontě máme už přes 200 implementací v ČR i zahraničí.

Konica Minolta – Konica Minolta je předním výrobcem kancelářské techniky a lídrem na trhu mezi poskytovateli produktů, služeb a řešení v oblasti tisku, dokumentů a jejich zpracování. Speciální důraz klade na celkové řešení tisku a správy dokumentů v kancelářském a produkčním prostředí. Pro svoji prezentaci má Konica připravené termokamery Mobotix, které dokážou detekovat teplotu objektu, nasazenou roušku či zajistit přístup do areálu na základě SPZ.

Epson – Je jeden z největších světových výrobců počítačových tiskáren a příslušenství. Firma má mnoho dceřiných společností po celém světě, které vyrábí inkoustové, jehličkové a laserové tiskárny, skenery, stolní počítače, multimediální projektory pro obchodní i domácí použití a mnoho dalších. V rámci prezentace budou představeny scannery a projektory.

Safetica – Chrání společnosti po celém světe před únikem citlivých dat a vnitřními hrozbami. Firemní data mají cenu zlata a jejich ochraně by měla být věnována odpovídající pozornost. Safetica si tedy klade za cíl, aby i malé a střední podniky mohly zabezpečit citlivá data podobně jako velké společnosti. A to bez zbytečných nákladů, požadavků na administraci a omezení chodu firmy. Safetica představí jednotlivé postupy při ochraně dat a ukáže rozdělení bezpečnostních produktů.

Card House – se specializuje se na systémy zajištění identity a nástroje pro její ověřování. Od roku 1994 dodáváme zákazníkům tiskárny karet, identifikační média, SW řešení, mobilní a stacionární technologie. Díky přímé spolupráci s předními světovými výrobci má k dispozici nejvyspělejší know-how, špičkové technologie a také certifikované specialisty. V rámci i-Dnů si Card House připravil ukázku tiskáren pro potisk karet a další vychytávky.

Calliditas – Je česká technologicko-vzdělávací společnost, která propojuje CSR velkých firem a české školství. Přináší do škol technologie jako je virtuální či rozšířená realita nebo témata typu umělé inteligence, kritického myšlení či komunikace v kyberprostoru. Kromě prezentace si také návštěvníci mohou vyzkoušet technologie virtuální realit, díky kterým se ocitnou v simulovaném prostředí zaměřeném na oblasti vzdělání, konferencí a také průmysl.

Immersive Technologies – S využitím high-tech technologií navrhujeme našim zákazníkům koncepty rozšířené a virtuální reality tak, aby mohli realizovat aktivity nebo cíle, které by v podmínkách běžné reality nebyly rozumně dosažitelné.

HP – Hewlett Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery. Na i-Dny si HP připravil prezentaci osobních počítačů.

Pala – společnost se na trhu profiluje jako specializovaný velkoobchod s kancelářskou technikou s provázáním do sektoru polygrafie s nabídkou zařízení a materiálů sloužících k dokončování digitálního tisku. Pro svoji prezentaci si Pala připravila skartovací zařízení.

 

 

 

      

 

 

 

Potřebujete poradit?

Po - Pá: 08:00 - 16:00

    Napište nám