Technologické novinky

Protože od vynálezu knihtisku uplynulo už přes půl tisíciletí, prošly i tiskárny mnohými změnami. Některé současné inovace jsou až za hranou představ o tom, co všechno by tiskárna mohla umět. Jste připraveni na budoucnost? My ano. Nově nabízíme technologii Workplace Hub, která dokáže snížit náročnost správy IT infrastruktury i náklady s ní spojené, zvýšit bezpečnost dat a efektivitu práce. A co to má společného s tiskárnou? Víc, než by se mohlo zdát. Jedná se totiž o zařízení typu all-in-one, které tiskne, kopíruje, skenuje, ale zároveň má integrovaný server, wi-fi a spoustu dalších funkcí.

V oblasti tisku nabízíme také platformu workflow řešení, navrženou pro snížení nákladů tiskových služeb, zvýšení produktivity, posílení zabezpečení dokumentů a celkovou optimalizaci tiskových, kopírovacích a skenovacích procesů. Můžete sledovat a analyzovat prostředí podle uživatelů, oddělení nebo umístění zařízení a provádět audity bezpečnostních rizik a celkového využití. Ověření uživatele také odbourává rizika přístupu k citlivým úlohám neoprávněnou osobou.

Další technologickou novinkou je kamerový systém Mobotix. Vzniknout mu dala potřeba zlepšení zabezpečení na pracovištích. Kromě standardního zabezpečení je důležitá integrovaná inteligence - "Beyond Security" - na podporu zvýšení produktivity a efektivity. Sledování výrobních linek, automatické výstrahy v případě výskytu určitých událostí, navíc propracovaný design, kvalita a spolehlivost bez kompromisů. To je výjimečná kombinace Mobotixu, který nabízí řešení "plug & play", které je možné instalovat do stávající sítě IP bez nutnosti instalace dalšího speciálního serveru pro správu.  Jedná se o nákladově efektivní, decentralizované a škálovatelné řešení s možností rozšíření - prakticky bez omezení - které zajistí dlouhodobé zabezpečení investice.

 

 

Potřebujete poradit?

Po - Pá: 08:00 - 16:00

    Napište nám