Komfortní kancelář

Komfortní kancelář, to je pojem, pod kterým si každý představí něco jiného. A díky široké škále produktů, které jsme schopni zprostředkovat, si každý může přijít na to své. Nově nabízíme řadu inovativních řešení a nadčasového designu pro Vaši kancelář. Pracujte produktivněji a pohodlněji s ergonomickými doplňky.

Přes 50% pracujících v produktivním věku tráví až 8 hodin denně před obrazovkou počítače. Takový způsob práce bývá v důsledku často spojen s vážnými fyzickými potížemi. Mezi nejčastější problémy patři bolesti zad, ramen, celková únava, tuhnutí krku, křeče prstů a bolesti v zápěstí při ohýbání, nebo také pálení očí. Takové mohou být také následky špatně naprojektovaného pracoviště. Trpí tím zaměstnanec, ale ztráty má také zaměstnavatel.

Nabízíme pracovní stanice, držáky na monitory, stojany pod počítače či notebooky, ergonomické opěrky na židle, podložky pod myš či klávesnici, vyhřívané podpěry chodidel a mnoho dalšího. V případě, že byste si rádi dopřáli více komfortu i ve své kanceláři, neváhejte nás kontaktovat.

Potřebujete poradit?

Po - Pá: 08:00 - 16:00

    Napište nám